O nas

    Witajcie sympatycy gier z serii „Call od Duty” , „World of Tanks” i „League of Legends" na stronie klanu Apache Team! Strona poświęcona jest naszej społeczności jej osiągnięciom wewnątrz klanowym, międzyklanowym, naszemu serwerowi oraz grze samej w sobie. Kim jesteśmy?


   Apache Team został założony w 2014 roku przez 5 graczy. Dali oni początek naszej grupie przyjaciół, która do dziś bierze udział w wielu rozgrywkach, zarówno tych serwerowych, jak i „oficjalnych”. Zaczynaliśmy z niewielką ilością graczy na serwerze, stojącym na wersji 1.6. To właśnie tam nasza ekipa zaczęła się rozrastać. W związku z ciągle rosnącą liczbą graczy postanowiliśmy przenieść się na wersję 1.7 oraz przekształcić nasz serwer na wersję „PROMOD”, na którym głównie prowadzimy rozgrywki z trybów takich jak: S&D, deathmatch i deathmatch drużynowy.

Rok (2016 r.) jest dla nas szczególny! Apache Team otwiera się bowiem na społeczność graczy „Word of Tanks” i „League of Legends" Pragniemy wspólnie tworzyć małą, przyjazną platformę gamingową, w której każdy odnajdzie się w jego ulubionej rozgrywce w otoczeniu wspaniałych ludzi, z którymi warto przebywać i budować wspólny team !

   Zdecydowana większość naszych obecnych członków to ludzie dorośli, posiadający pracę i swoje problemy, dlatego przez część dnia serwer nie jest odwiedzany przez dużą ilość graczy. Sytuacja zmienia się wieczorem, kiedy Klanowicze wracają do domów i mogą spokojnie rozpocząć grę – a wtedy serwer zaczyna tętnić życiem. Wypadałoby, też powiedzieć jak wygląda u nas rozgrywka oraz jakie zasady tutaj panują. Zamysł był prosty: stworzyć serwer, o wysokim poziomie kultury, na którym każdy mógłby spokojnie i bezproblemowo grać. Czy to po szkole, czy po pracy, by każdy gracz zawsze mógłby cieszyć się grą bez niepotrzebnych nieprzyjemności. Na pewno nieraz zdarzyło się Wam być świadkiem nieprzyjemnych zachowań ze strony graczy lub nieuzasadnionych„kicków” ze strony administracji serwera. U nas tego nie doświadczysz! Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy stałym członkiem — najważniejsza jest tutaj atmosfera!

Codziennie cieszymy się dużą ilością odwiedzin naszej strony – to już prawie 1000 odsłon dziennie !

Oprócz serwera nasz klan posiada Facebook, Komunikator TeamSpeak oraz oczywiście stronę internetową. To właśnie w każdym z tych miejsc możesz się z nami skontaktować, zgłosić swoje spostrzeżenia lub komentarze. Jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie „zbanowany” - zgłoś się do nas! Oprócz tego cały czas prowadzimy rekrutację. Z otwartymi ramionami poszukujemy ludzi, o wysokim poziomie kultury osobistej, respektujących nasze zasady. Dla nas poziom gry nie jest tak ważny, jak poziom kultury danego Człowieka! Jeżeli uważasz siebie za takiego gracza, to daj nam znać!

Na koniec zachęcamy wszystkich do odwiedzania nas na ww. kanale TS, na którym często prowadzimy rozmowy nie tylko o tematyce gier. Codziennie można się pośmiać lub przedstawić swoje stanowisko na dowolny temat. Każdy jest mile widziany.

Zapraszamy do gry i do wspólnej rozmowy — życzmy miłego pobytu na stronie i serwerze.

Apache Team