193.33.177.18:28971193.33.177.18:28971UNKNOWN (UNKNOWN)0/0offlineGametracker.com Join

a-paczka 2018

Napisał colibry w Aktualności 2 komentarzy
a-paczka 2018

„Każdemu z nas zdarzają się chwile dobre, bardzo dobre, ale nie zawsze jest tak kolorowo — jak by się wydawało”. 
Tak rozpoczynał się zeszłoroczny wpis dotyczący zbiórki a-paczki, którą zorganizowaliśmy w naszej ekipie, do której dołączyło się kilka osób spoza naszej społeczności, którym jeszcze raz dziękujemy! 

Dzisiejszego dnia ponawiam post i wzywam was! Powstańcie Moi Drodzy Przyjaciele. Jestem przekonany, że apache odrodzą się, by stanąć na wysokości zadania i by pomóc drugiemu człowiekowi, który tego potrzebuje. Można, by rzec — jest to nie realne „by ludzie, których pochłonęła codzienność, ludzie których nie słychać, nie widać przez dłuższy czas — nagle odpalą, zakurzone komputery, głośne klawiatury, stare słuchawki i myszy. Sprzęt który, przez tyle godzin denerwowały wszystkich domowników, do granic wytrzymałości, by znowu — usłyszeć się na ts. Omówić potrzebę, zaplanować i wykonać plan! A to wszystko. Dlaczego? Odpowiedz, jest bardzo prosta zerknij ->  https://youtu.be/xiONIEpGva0 

Bo społeczność, którą tworzymy, nie jest zbieraniną zwykłych, graczy, którzy wchodzą na serwery, by pokazać, jaki jest wielki w internecie hejtujac przez neta wszystkich i wszystko, a grupa prawdziwych przyjaciół- na których zawsze można liczyć. Ludzie, których połączyła GRA. TAK internet i wspólna gra w Call Of Duty 4 , WOT i PUBG. Są to ludzie, Którzy zawsze odpowiedzą, gdy jest taka potrzeba. Chciałbym życzyć wam i sobie, abyśmy w realnym świecie byli otoczeni takimi ludźmi jak oni.

Pamiętajmy, że dobro zawsze Wraca! Dla wszystkich, którzy dołączyli się do akcji- już teraz składam podziękowania! Więcej informacji na bieżąco. Uzbierana kwota bedzie przekazana na recę zainteresowanej rodziny przez delegację naszej ekipy w okresie przedswiątecznym. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

Wpłaty na a-paczkę prosimy dokonywać na podany niżej numer konta:

mBank Oddział Bankowości Detalicznej

ul. Mickiewicza 10
90-959 Łódź

Nr konta
14 1140 2004 0000 3402 6332 2420

W tytule przelewu należy wpisać a-paczka i swój nick z gry

Kwoty wpisujemy na forum klanowym w zakładce a-paczka.Dziękuje!

Tak było rok temu  https://www.youtube.com/watch?v=4-dRm5JB_ac&feature=youtu.be

Pamiętajcie, że to wy tworzycie apache!

Czołem Apache !

Komentarze:

Colibry / 2018-12-02 / napisał(a):
Poszło " Dobro wraca "
BigXx / 2018-12-16 / napisał(a):
Poszło