Gramy

Napisał colibry w Aktualności 2 komentarzy
Gramy

   Dawno, nie umieszczaliśmy nowych informacji na naszej stronie. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy dodać coś nowego. Sami widzicie co się dzieje do okała. W kilku słowach opisze wam - co tam? u nas słychać? Hmmm .. Ostatnimi czasy, życie toczy się zwyczajnie. 

       Pracujemy, uczymy się w domach - jak większość z was. Dodatkowo wieczorami spotykamy się na Ts. I na serwerach apache. Od jakiegoś czasu, chyba częściej na serwerze meczowym. Główną tego powodem jest zaskakująca ilość graczy, która nas odwiedza. Drugim powodem grania meczów drużynowych jest - większa satysfakcja z wygranego meczu drużynowego niż z nabicia kilku fragmentów na serwerze publicznym. Bez problemu, jesteśmy w stanie uzbierać drużynę 5 osób, z którą można zagrać tzw. (mix). Nie ma większych problemów z uzbieraniem 10 graczy na tzw. (Polaczka). Pózniej to już tylko, czas nas ogranicza. Gramy Kilka map i nagle dopada nas zderzenie z rzeczywistością: D - upsy 1:30, 2:30 - Świadczy to tylko o mile spędzonym czasie. Nie będę tu wspominał o rekordzistach i ich godzinach zakończenia rozgrywek D. Dopisza sami pod postem.

      Jak w każdej większej społeczności, nie zawsze jest tak kolorowo - jak by się wydawało. Dlatego nie jest to żadna tajemnica, że ​​od czasu do czasu powstanie jakaś dziwna sytuacja, którą trzeba rozwiązać tzw. szpilka między trybami. Mimo wszystko wychodzimy z założenia. Kto się czubi, ten się Lubi - i takie sytuacje rozwiązujemy na bieżąco w bezpośredniej konfrontacji. Po rozwiązaniu zaistniałej sytuacji przechodzimy do wyboru drużyny i rozpoczęcia kolejnego meczu.

      Nasi drodzy czytelnicy. Chciałbym wam naświetlić i wyjaśnić jeszcze jedną sprawę. Mianowicie Ekipa Apache nie jest żadną Profesjonalną Drużyną Sportową! Nie mamy zadnych graczy, znajdujących się w czołówce Topowych drużyny Call of Duty 4. Nie wymagajcie od nas abyśmy grali na ich poziomie - ponieważ, puki co jesteśmy :P Grupą 4Fun (która gra w Cod4 dla zabawy! Żaden z nas nie utrzymuje sie z Cod4 D) Nasza społeczność to grupa przyjaciół, którzy spotyka się wieczorami, żeby odskoczyć od codziennych obowiązków. Gramy na serwerach, rozmawiamy, kłócimy i godzimy na ts, dodatkowo w związku zaistniałą sytuacją spożywamy różne trunki %. Na tym polega zabawa! Do zobaczenia w grze. Czołem apache!