apacheTeam Promod|PL145.239.20.144:28971mp_backlot (sd)0/10onlineGametracker.com Join
apacheTeam Match145.239.236.14:28981mp_citystreets (sd)0/11onlineGametracker.com Join

Spokojnych Świąt

Napisał colibry w Aktualności 0 komentarzy
Spokojnych Świąt

W tak wspaniałym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia - administracja Zespół Apache pobiera wszystkich graczy i ich najbliższych. Najserdeczniejsze życzenia pomyślności, a także realizacji swoich oczekiwań w życiu prywatnym i zawodowym.


 W imieniu swojego i całej ekipy Apache mam ogromną przyjemność łączenia wszystkich najserdeczniejsze życzenia w tym niezwykłym dniu. Mam nadzieję, że szczególny moment Świąt Bożego Narodzenia spędzicie w gronie swoich najbliższych i przyjaciół.

Życzę tych samych udanych decyzji, współpracy jedynie z uczciwymi ludźmi! Żywię ogromną nadzieję, że ostatni kwartał 2019 roku zamykacie w pozytywnych nastrojach, a kolejny Rok przy dołączeniu wam podobne odczucia.

Przez ostatni rok, nasz zespół zdecydowanie nabrał wielu ciekawych doświadczeń. W związku z tym nastaną nowe zmiany i nowe możliwości. Mamy coraz większe ambicje i chęci do stworzenia czegoś fajniejszego niż zwykły klan. Czuję się zaszczycony, że mogę grać z tymi pozytywnymi ludźmi. Nasza ekipa, jak i strona okazała się ogromnym sukcesem. Zgromadziliśmy ponad 1135000 odwiedzających naszą www.

To właśnie dzięki twojemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie dostarczyć nowe ciekawostki graficzne nie tylko na stronie, ale i na naszych serwerach, cały czas staramy się zrealizować pomysły na dalszy rozwój. Obecność wiernej grupy Czytelników i Graczy na naszej stronie jest dla mnie i całej mojej ekipy Najlepszym prezentem na te święta! Jeszcze raz chciałbym wam życzyć wesołych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

„Pamiętajcie, że to wy tworząc życie apache”

Pozdrawiam apache Colibry