ODPAŁ

2016-04-15 22:21:21
Z tej strony fREAKZYEE!. Przeglądam forum i przeglądam, w każdym odwołaniu bezpodstawny ban Smile Nie posiadam żadnych demek, Wy zresztą też. Jak już wiecie dostałem bana bezpodstawnie. Tłumaczenie się tym, że to ja mam dostarczyć dowody, że grałem czysto, a nie Wy, że grałem "brudno" moim zdaniem jest troszkę śmieszne. Rozumiem, Wasz serwer, Wasza decyzja, możecie banować kogo chcecie, ale taka mała rada ode mnie. Jak już się za coś bierzecie i macie problem, to róbcie coś porządnie ("~" otwiera nam się konsola "/record demfreakzye") Voilà. Prosze o ub.
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-15 22:22:27
2016-04-19 11:30:24
Według mnie powinien dostać UNBANA.Byłem przy banie obserwowałem go grał czysto.
0 dowodów.

Colibry jak on nagra demo to bedzie uważał także to bez sensu.
2016-04-28 18:24:12
Szkoda że ZBANOWANY nie podał kiedy i kto zbanował bo tak to można gdybać...reszta jak wyżej napisał Colibry....pozdro

Szacunek - Honor - Braterstwo
2016-04-30 10:27:59
WIXA ma trochę racji. Głupotą jest to, żeby podejrzany o cheaty dawał swoje demka jako dowód na to że nie oszukuje. Bo kto tak na dobrą sprawę nagrywa puby? Ja nawet mixów nie nagrywam haha. Druga rzecz. Skoro już admin poświęci tą chwilę na obczajenie danego gracza to równie dobrze może nagrać demko podczas gdy już go obserwuje.

Wtedy mogłoby to wyglądać tak, że potencjalny cheater pisze post o unbana a Wy wrzucacie mu na jego demko jak haksi, a jak są jakieś wątpliwości to zawsze ktoś bardziej ogarnięty w kwestii cheatów może to demko obejrzeć.

Taka jest moja opinia. Ale tak jak już wyżej mowili, wasz serwer, "róbta co chceta".
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-30 10:32:48
2016-04-30 11:19:04
Dlatego by niedochodzilo do takich sytuacji Admini Apache Team maja obowiazek nagrac demka przed banem....ale prawo nie dziala w stecz wiec puki co nic osobiscie nie zrobie..

Szacunek - Honor - Braterstwo
2016-04-30 22:04:46
Zasady kilka dni temu się zmieniły więc spoko, po odwołaniu będą wstawiane demka z dowodami zbrodni.
Wixa, podrzuć jakieś demko gdzie wymiatasz bo tak jak napisał Mifi prawo nie działa wstecz i musimy Twój temat załatwić po staremu. Tzn po zapoznaniu się z Twoim nagraniem podejmiemy decyzje o ewentualnym unbanie.
2016-05-16 20:43:50
Ale po co on ma krecic demo skoro on może się ukrywać z tym że cheatuje ? Fuck Logic ?

Lepiej żeby kazdy admin krecił demko jak kogoś obserwuje bo dana osoba moze nie wiedziec ze jest obserwowana.