unban goldenboy / bIALYYY

2020-01-05 18:56:14
....
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-27 14:58:54
2020-01-05 20:24:14
2020-01-05 23:25:42
Ja to bym chciał jeszcze jakiś wierszyk usłyszeć 
2020-01-05 23:35:19
Aż mi się kurwa łezka w oku zakręciła jak to przeczytałem. Jak można po tylu latach pamiętać kiedy, jak, od kogo, po co, na ile, gdzieś na YT frakmÓłvi jest!? Hilarious ja nie mogę zapamiętać komend na serwerze a gdzie kurwa 4 lata temu haxa od rudego odpalić na 15min! I to kurwa na vakancie! Ile ty masz lat?  
2020-01-06 03:45:44
Ja bym nie miał nic przeciwko żeby dać drugą szansę tylko tyle że dochodzą słuchy że ten ,,goldenboy" też ma jakieś odchyły na serwerze
2020-01-06 11:54:43
Wydaje mi się że byłem sprawdzany jako goldenboy pod kątem cheatow wiele razy, wiadomo - jak ktoś gra trochę lepiej w coda to zawsze od czasu do czasu się trafi akcja która była "podejrzana" ale nie przypominam sobie ani jednej sytuacji w której ktoś by mnie oskarżał o cheaty.

A co do : "Jak można po tylu latach pamiętać kiedy, jak, od kogo, po co, na ile, gdzieś na YT frakmÓłvi jest!?  ja nie mogę zapamiętać komend na serwerze a gdzie kurwa 4 lata temu haxa od rudego odpalić na 15min! I to kurwa na vakancie! Ile ty masz lat? " - a czemu mam nie pamiętać jak dana sytuacja przebiegala i co w tym takiego dziwnego? Co niektórzy z Was przecież też ją rozpamiętują 4 lata później.. lat mam niemało ale nie rozumiem co do tego ma mój wiek Smile 
2020-01-06 14:51:54
Cześć,
Jestem za tym żeby go odbanować/dać szansę i już piszę dlaczego :
- grał u nas lata temu (także zanim pojawił się Awake) setki godzin i w większości był to dobrze spędzony czas na wspólnej zabawie
- popełnił błąd ale został wykluczony i odsiedział swoje 
- przyznał się do winy, teraz przyznaje się do bycia goldenboyem (pozostaje sprawdzenie tego na TS) co wskazuje na dobre intencje
- z goldenboyem grało mi się dobrze i nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jego gry (może oprócz braku głosu na TS)
- po reaktywacji spędził u nas wiele godzin i ma wkład w ponowne rozkręcenie serwera
- unban nic nas nie kosztuje a jest to zwykły gest dobrej woli
2020-01-06 16:25:50
Zastanawiam się czy ty żyjesz tylko codem?  
2020-01-06 18:03:58
apache Paskudnik:
Zastanawiam się czy ty żyjesz tylko codem?  

Mam stałą, bardzo dobrze płatną pracę, ukończone dwa kierunki studiów i dużo życia "offline" Smile. To że ktoś napisał na forum trochę dłuższą i bardziej składną wiadomość nie znaczy że żyje tylko codem więc nie wiem czemu się do mnie przypierdalasz Smile

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-06 21:39:17
2020-01-06 23:20:28
Jak mam się nie przypierdalać jak wiecznie było słychać od ludzi że bialy z psiapsi od haxow wozi się po mału po słabszych młodszych graczach prowadzi jakieś potyczki słowne polewki itp. A gdy pojawia się starszy to biały off w sumie ja cb nigdy nie słyszałem na  ts. Tylko wiecznie były jakieś pogłoski że coś awake i biały po co mamy to sprowadzać na serwer jeszcze raz? 
2020-01-06 23:46:50
O czym ty gościu wgl mówisz? "Jak mam się nie przypierdalać jak wiecznie było słychać od ludzi że bialy z psiapsi od haxow wozi się po mału" - co wgl oznacza to zdanie? Bo nie wiem czy to jakaś grypsera czy niezrozumiały slang. Jak byłem adminem na apache to nie bylo na forum na mnie ani jednej skargi Smile, jak mnie nigdy nie słyszałeś na ts to co najwyżej świadczy o tym, że rzadko na nim bywałeś Smile potyczki słowne z słabszymi młodszymi graczami? - jakiś absurd wgl. Nie no spoko, zazdroszczę wyobraźni albo stuffu na którym napisałeś tą fikcję. Twoje komentarze są niepoparte żadnymi logicznymi argumentami i nic nie wnoszą. " po co mamy to sprowadzać na serwer jeszcze raz" - a no tak, bo jako goldenboy to na serwerze ci wgl nie przeszkadzałem ale jako bialyyy to widzę że odrazu mnie określasz jako jakieś robactwo hahaha, no fajna logika YellD
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-07 00:24:40
2020-01-07 01:55:57
Wszyscy pamiętają że wokół was  kręcił się problem to nie fikcja i stuff. To było ruszone jeszcze raz, miałeś admina zjebałeś nadużyłeś zaufania i to jest absurd dawać ci szansę jeszcze raz.  Nie traktuje cie jak robaka, psiapsi dobry kolega 
2020-01-07 03:23:51
Wszyscy? No chyba nie wszyscy bo cytując Fatiha: "- grał u nas lata temu (także zanim pojawił się Awake) setki godzin i w większości był to dobrze spędzony czas na wspólnej zabawie" Smile.

"miałeś admina zjebałeś nadużyłeś zaufania i to jest absurd dawać ci szansę jeszcze raz" - to nie jest podanie o admina tylko prośba o możliwość grania na serwerze

I dla mnie absurdem jest to, żeby pomimo upływu 4 LAT (sic!) nie dać komuś szansy bo mówimy tutaj o grze komputerowej, Ty nie podajesz żadnych argumentów (ba, nawet nie jesteś w stanie się odnieść do argumentów innych i jakoś ich zbić co jest dziwne skoro masz taką swoją silną opinię na "nie") - a jak widać niektórzy klanowicze widzą nawet nie jeden argument "za" (np Fatih). Masz podejście na zasadzie "nie bo nie i chuj" co jest bardzo przykre i dziwne
2020-01-10 12:40:08
Zapraszam na ts. 

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2020-02-01 16:01:32
" Pomimo tego, że cheatowałem tylko przez 15 min, to cała moja renoma i poszanowanie które zapewniłem sobie przez lata gry w cod4", 
"W cod4 po prostu byłem dobry i byłem aktywny od początku powstania polskiej sceny – jeszcze za czasów x-fire."

Masz Ty wyobraźnie kocie Hilarious 
2020-02-01 18:36:18
Kubusiu mówiłem że jak chcesz autograf to adres na pw i wyśle pocztówkę nie ma problemu
2020-02-02 15:41:43
Dobrze, że maqpie cie nagrał bo nawet google tego no name'ogeo nicku by nie znalazło. Spoko ziomeczku jak będę potrzebował roccata to dam znać.