Apache Team w Pubg?

2019-06-06 01:36:53
Witam wszystkich. Z radością chce was poinformować że wczorajszego wieczoru została utworzona dywizja Apache Team która aktualnie od wczorajszego dnia jest w dywizji Bravo na ASL. Jest to Polska organizacja Playerunknows Battlegrounds która zrzesza najlepsze kluby w Polsce w grze Playerunknows battlegrounds. Jak wiecie gram w Pubg od samego początku powstania gry i to jeszcze za czasów wczesnego dostępu. Były wzloty i upadki przez całą moją przygodę z tą grą. Na początku był dostępny tylko tryb Tpp czyli z trzeciej osoby i głównie na nim grałem ale po jakimś czasie przestawilem się na tryb FPP czyli widok z pierwszej osoby i zacząłem robić postęp. Trafiłem do grupy ludzi z  którymi wspólnie grałem i ćwiczyłem umiejętności. Poznałem streamera z którym grałem na live i przez to poznałem kolejna fale ludzi i graczy z 1 ligi z którymi mogłem ćwiczyć. Bo jak to mówią jak grać to przeciwko najlepszym. Po jakimś czasie zauważył mnie lider z Sicario Team i zaproponował mi żebym grał u nich w zespole w lidze brawo na ASL. Ta liga dzieli się na dwie dywizje Alfa i Bravo gdzie w tej pierwszej grają już naprawdę kocury i trzeba dużych umiejętności żeby dostać się do tej ligi pokonując wszystkich z dywizji Bravo bo tylko 2 pierwsze miejsca awansują do tej ligi pro graczy. Grając w Sicario Team udało nam się to osiągnąć i grając w tej ekipie zajęliśmy 2 miejsce co dało nam awans do 1 ligi ASL. To było mega osiągnięcie. Po jakimś czasie stwierdziłem dlaczego grać w obcych barwach jak można reprezentować własne. I pomyślałem o Apache Team. Udało mi się zebrać ekipę i zakwalifikować do ASL w dywizji Bravo. Nazwa drużyny oczywiście Apache Team i herb oczywiście ten który jest aktualnie naszą wizytówką. W tę sobotę zagramy debiutancki mecz w dywizji Bravo. To początek Apache Team na Polskiej scenie Playerunknows battlegrounds. Mam nadzieję że kto będzie mógł to nas obejrzy bo będzie z tego nadawany live z polskim komentarzem. Link do streama podam w sobotę przed godziną 14. 

D α я к . | Dαяσ ☆
2019-07-02 09:26:33
Good job Dark! Masz tam jeszcze kogoś z ekipy Apaczy ?