PODANIE LUUIGI

2017-09-28 11:57:05
1.Nick w grze :

  • LUUIGI ( normalnie wołają na mnie GhosT)


  • 2.Wiek :

  • 25+ na GPS (złoty krążek)


  • 3.Czy masz TeamSpeak 3  / Discord  i mikrofon :

  • Oczywiście sprzęt musi być zadbany i odpowiedni (chwilowo problem z czujnikiem optycznym w myszce ale sporadycznie się okazuje)


  • 4.Ile czasu dziennie poświęcasz na grę :

  • Ile mogę tyle gram, nie zawsze mogę wejść w ciągu dnia- obowiązki związane z pracą i domem (przecież kobieta tego nie będzie robić).


  • 5.Ile już grasz? :

  • Jeśli chodzi o początki mojego grania to będzie jakoś 19 lat już a granie w stylu drużynowo pod zdobycie rankingu lub podobnych osiągnięć to od 5 lat.   


  • 6.Napisz coś o sobie :

  • Jestem młody trochę wiem o życiu, bo słodkie nie było. Mój charakter jest prosty bo uwielbam się wygłupiać śmiać żartować i nienawidzę ludzi którzy czują się lepsi od innych, oczywiście może podać propozycje ale nie mowić teksty typu <jedziemy na most robimy blokadę i mamy wygraną - tu chodzi o PUBG>. Dla mnie każdy jest równy i nigdy nie będzie inaczej. Jedno słowo o mnie ?? Hmm -WARIAT-




  • Dorzucam link z lat młodości oraz czegoś co kocham Yell

    http://scr.hu/0q13j/qn6f7









    2017-09-28 12:05:46
    6.Napisz coś o sobie :

  • Jestem młody trochę wiem o życiu, bo słodkie nie było. Mój charakter jest prosty bo uwielbam się wygłupiać śmiać żartować i nienawidzę ludzi którzy czują się lepsi od innych, oczywiście może podać propozycje ale nie mowić teksty typu <jedziemy na most robimy blokadę i mamy wygraną - tu chodzi o PUBG>. Dla mnie każdy jest równy i nigdy nie będzie inaczej. Jedno słowo o mnie ?? Hmm -WARIAT-


  • ^^^ no i takich ludzi potrzeba 

  • Witaj w ekipie !


  • „Nigdy nie zostawiam Swoich”
    2017-10-01 20:26:58
    Witam w ekipie!!!