Ban Mateusz

2017-06-18 22:50:10
Przed momentem dostalem bana na waszym serwerze, po tym jak w idealnym momencie wcelowalem w przeciwnika ktory zachodził mnie od pleców. Gwarantuje ze nie mam zadnego wh i to nie jest zaden dowód zwykły fart i tyle. Nie wiem jak moge to udowodnić ale naprawdę gwarantuje, że nic takiego nie mam, zdaje sobie sprawe, że może nie każdy mnie lubi i dla was jeden gracz to żadna różnica, ale mimo to proszę o wyrozumiałość i rozpatrzenie.
2017-06-18 23:27:26
Siemka . Wszystko było by ok gdyby to naprawdę był przypadek.W tej sytuacji obaj wiemy- że to nie był przypadek. Także Mateuszu zapraszam na Ts.
Ps. Każdy człowiek jest ważny!Pozdrawiam   

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2017-06-18 23:33:35
Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, że to nie byl przypadek, nie musisz zapraszać mnie na ts nie mam mikro, jesli chcesz moge to wyjasnic np przez telefon, chociażby skype albo Ci mój numer podesle, czy jakoś inaczej, bo tak być nie może, że uczciwy gracz dostaje bana. Ewentualnie jeszcze moge jakies demka moje podesłać bo mam kilka lub nagrać jakies nowe
2017-06-18 23:52:31
Dużo można mówić, pisać, nagrywać  demka itd - Wiadome jest to,że zagrasz na czysto Yell  .Zapraszam Ts. Bedzie najszybciej  (do skype też potrzebujemy micro). Na jakiej podstawie to stwierdziłem i już ci pisze - tak się składa ,że zszedłem na widza gdy mnie zabili i widziałem dokładnie zaistniałą sytuacje w której odegrałeś główną rolę. Pozdrawiam

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2017-06-19 00:06:29
Miałem na myśli skype na telefonie, tam nie trzeba mikro, ewentualnie dam Ci ten mój numer. A co do demko, przecież byś widział moj styl gry, wtedy bys mogl ocenic. A co do tej sytuacji jak dla mnie to bylo troche naciągane i złośliwe. Zobaczyłeś jedną akcje i oceniasz, spójrz teraz inaczej, ile miałem akcji w których cziter by sobie poradził a ja dałem się wrobić. Jesli to Ci nie wystarczy moge jutro przedyskutować, tylko mówię, że przez telefon 
2017-06-19 00:21:03
pobierz ts na tel i jedziemy - Bedę wieczorem 

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2017-06-19 00:30:45
Ts na tel jest tylko płatny. Nie wiem w czym przeszkadza Ci skype, skoro takowy posiadasz także pozostaje pobrać i tyle, a pozatym nie wiem co mam Ci wyjaśniać bo tam w sumie nie ma co wyjaśniać, miałem 3 główne opcje (chodzi o moją akcje w codzie) schody drabina i dół, wybrałem schody bo były najbardziej prawdopodobne co tu wyjaśniać, i tak zdaje sobie sprawe, że wybrałem je dosłownie moment przed tym gdy przeciwnik robił mi plecy ale taki fart mógł sie przytrafić każdemu szczególnie na SD kiedy bronisz punktu
Ps. Jeśli wróg by szedł drabiną było by to dobrze słychać jesli posiadasz sluchawki, także w tej akcji nie było niczego nadzwyczajnego, co najwyżej timing
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-19 00:32:49
2017-06-19 00:38:00
Dodam jeszcze, że gdybym posiadał wh nie zależało by mi wcale żeby sie kłócić o unbana, tylko poszedłbym sobie czitowac na inny serwer których jest zresztą masa. Zalezy mi jednak na dobrej rozgrywce którą wasz serwer umożliwia, a taki cziter patrzy co najwyzej na dobre staty a nie zabawe, staty może sobie wbijać gdzie chce. Sory za dużą ilość tekstu ale naprawdę mnie to boli gdy dostaje niesłusznie bana
2017-06-19 12:21:52
7 zł koszt takiej appki zarobi na siebie 
2017-06-19 14:06:38
Nie to, że cebula ale naprawdę musze wydawać pieniądze na apke którą i tak pozniej usune bo nie jest mi potrzebna i jeszcze nie bede miał gwarancji na unbana? Wystarczy odrobina dobrej woli i można sie dogadać na wiele innych sposobów a efekt bedzie ten sam
2017-06-19 16:12:17
Tak się składa że posiadam skype także np. podeślij twój login na priv i ogarniemy. Pozrawiam.

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2017-06-19 16:22:39
O to mi chodzilo, dzięki. Jak bedziesz mial czas to daj znać na skypie
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-19 16:24:43
2017-06-19 16:30:46
Spx. Będę wieczorem .

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2017-06-20 11:22:25
Ładnie sobie przejebales mecz jeszcze u wodza?  Bardziej pizdy nie idzie zmoczyć