prośba o unban

2017-01-06 23:01:16
Witam
Prosiłbym o odbanowanie mnie na waszym serwerze,zostałem zbanowany 24,12,2016 roku przez apache Szwagier reason WH . Ban nadal jest podtrzymywany (po obejrzeniu demek które zostały dołączone do bana przez apache Szwagra,apache Coliego apache BoomLana oraz apache Prelude )mimo tego że gram czysto, jedynym powodem za jaki mam obecnie bana jest używanie Macra . Prosiłbym o zmianę perma na tempbana gdyż Macro nie jest hackiem a permy należą się za haxy nie za macro . Prosze o pozytywne rozpatrzenie sprawy
2017-01-06 23:05:15
Jestem za zmianą na tb gdyż : 
1. Jest to kulturalny młody człowiek nie przyszedł na ts ze spiną tylko ładnie i grzecznie załatwiał sprawę 
2. Tak jak napisał permy są dla haxów a ten pan gra czysto 
3. Myślę że przemyślał swój błąd i więcej nie postąpi tak lekkomyślnie 


Dziękuje 

Gehenna ulubiona muzyka tej suki
2017-01-06 23:32:55
Reason to był ogólnikowo odpał. Co do wh, to się z tego wycofałem, bo faktycznie mogłeś na dźwięk wyłapać gościa, pozostaliśmy przy temacie macro(tu było czarno na białym). A co do macro, była tu recydywa, kiedys też było użycie tego na serwie, ale unbana wyprosiłeś. Teraz ciężko na to się patrzy, w dodatku, że doszły mnie słuchy (jedynie słuchy), że 05 stycznia też coś wojowałeś z deaglem (nie było mnie przy tym, jedynie słyszałem). Z jednej strony faktycznie nie jest to jakaś wysoka szkodliwość czynu, ale tyle szans to jeszcze nikt tu chyba nie dostał. 

Szwagier całego klanu
2017-02-11 13:32:53
unnban

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
Wątek zamknięty.