macro....

2016-12-26 00:21:28
NIE i Uj !!!! Przy mnie na serwie też ubliżałeś graczom. Dostałeś ode mnie kicka za ubliżanie  po czym mi dziękowałeś i głupio się śmiałeś.

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE !!!!!!!!!!!!!!

"Każda dziewczyna ma w sobie ciepłe serce dla frajera, który jej nie chce i sukowaty charakter dla faceta, który ją kocha. "
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-26 00:27:26
2016-12-26 00:23:28
Trutututututut XD
2016-12-26 13:10:44
Macro macrem, ale widzę, że tu powstała mała gównoburza, też jak boom uważam, że to powinien być ban czasowy na ochłonięcie i tyle. 
A to, że ktoś z kimś się spina to nie oznacza, że trzeba go banowac czy co chwila kikować ważne to mieć dystans do takich akcji, bo to sie w tych multigamingach rzuca w oczy. Chłopak jest wybuchowy, trudno, ale ban był ogólnie za macro a nawet jeśli ktoś ma zadre o to, że poleciały jakieś słowa to moim zdanie perm powinien być zarezerowany dla jebanych haxów. A wracajac do bana salazarka pecika to zbytnio nie bral bym go pod uwage bo typ twierdzil ze i ja mam haxy to podrawiam Hilarious i ostatnio słowo co do filmu, który wstawił banan demka najlepiej przegladac na promodzie nie na zwyklym trybie bo nie oddaje to 100% wizualizacji. Zazwyczaj nie udzielam sie w takich tematach, ale banan gral ze mna mixy, mecze na antycheatach tez i dawal rade. Smile

Jakub Miszczak
2016-12-26 13:14:23
Pffff na eslu to ja gralem lepiej hahaha Yell

Nooo i pamietaj, ja jestem tym lepszym ak Hilarious
2016-12-26 13:24:24
Marzenia dobra rzecz Wink 

Jakub Miszczak
2016-12-26 13:50:55
No siemanko - Banan widzę ,że jesteś rozpoznawalną osobistością w naszej społeczności -Dałeś się poznać jako niezła kanalia xdd Yell  powiem szczerze, że nie spodziewałem się tu tylu postów- czekamy na kolejne komentarze w tym temacie i na dniach podejmiemy decyzję .Pozdrawiam

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2016-12-26 14:21:09
Jestem na NIE!! Potrafisz wejsc na Tsa i wyzywac admina. Mówie np o sytuacji ze mna. Na serwerze tez nie potrafisz sie zachowac. Tyle w temacie. Pozdrawiam!!!

Jeśli się cofam, to tylko po to by wziąć rozbieg!!
2016-12-26 18:29:20
Noo widzisz colibry tak to jest chociaz z tego co pamietam to z Toba nie mialem zadnych nieprzyjemnych sytuacji Smile
Chevii nie przypominam sobie zebym Cie obrazal czy cos Smile
A tak po za tym to ban byl za macro a wy dalej nie wypowiadacie sie na temat macro tylko mojego zachowania i tak jak 43 napisal, za zachowanie ban powinien byc na tydzien, dwa a nie na stale Smile
Pozdrawiam
2016-12-27 02:27:12
Jestem na NIE , dlatego ze zaczales mnie bez podstawnie obrazac mimo ,ze nic Ci nie zrobilem .

Blanty krece po to mam rece :D
2016-12-27 02:31:32
Jakbys byl wporzadku wobec klanowiczy , to nie wypowiadaliby sie na temat twojego zachowania , tylko na temat macra . Co myslisz ze dostaniesz Ub za macro , a zachowanie nie bedzie wziete pod uwage ? i co dostaniesz ub i znowu bedziesz gral wszystkim na nerwach , bedziesz dalej wyzywal i robil sobie jaja z klanowiczow ? Stanowcze NIE !

Blanty krece po to mam rece :D
2016-12-27 13:36:11
Co niektórzy to mieszają gówno patykiem tyle powiem Hilarious Perm jest niewspółmierny do podstawy bana, więc ja nie rozumiem tego od janiepawlania tutaj. 

Jakub Miszczak
2016-12-27 13:42:05
Haha enzo czytaj uwaznie, bo widze ze masz z tym problem.

Nie wiem co to jest UB, ale mysle ze chodzilo ci o Tb, tb ma byc za moje zachowanie jak i macro, i to ma byc szansa na poprawe. Zreszta robcie co chcecie ja juz nic nie pisze bo to jest tak jakbym pisal do sciany.

Za zachowanie ban powinienbyc czasowy, dopiero za drugim razem gdy sytuacja sie powtarza to powinien byc permban. Tak bylo na ttk i dzialalo to dobrze. Wy robicie z tego gownoburze ktora i tak nie ma sensu...

Takie jest moje zdanie. Ban powinienbyc na tydzien max 2 potem unban gdy sytuacja sie powtarza wtedy leci perm.
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-27 13:49:34
2016-12-27 22:03:35
Co do macro-sam się do tego przyznałeś- nie ma co tu dyskutować. Myślę, że perm  mógłby wystarczyć-lecz biorąc pod uwagę ogólną sytuację ,zachowanie, o którym wspominają Klanowicze -niestety muszę zbanować cię również na Ts. Robota lidera w takich momentach,nie należy do przyjemnych. pomimo tego że, rozmawiając z tobą ,nigdy nie miałem większych problemów (poza tematem sprzed roku :D ). Dziś niestety muszę podtrzymać bana na serwie i dodatkowo na Ts.Pozdrawiam

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-27 22:28:49
Wątek zamknięty.