PRACA SKLEP KOMPUTEROWY

2016-06-11 23:03:53
Cześć jutro mam rozmowe oprace w sklepie komputerowym i mam takie pytanie czego moge sie spodziewać i co musze wiedzieć?
2016-06-12 06:00:39
Co musisz wiedzieć?
Dużo bo to nie jest jakiś mały sklep tylko komputronik tak więc radzę ci zacząć spędzać całe następne dni zbierając wiedzę na temat PC,telefonów etc.
Chcesz mogę ci po opowiadać o PC i monitorach na TS, wiedzę mam dużą tak więc wiele byś się dowiedział ale to wymaga od Ciebie poświęcenia czasu.
Napisz kiedy będziesz na pewno na TSie to wbije.
Masz przykładowy PC przeze mnie złożony do gier w cenie 3600zł:http://www.morele.net/inventory/info/XMw0tn/
Zobacz części poczytaj o nich a potem np sam coś złóż to ci powinno pomóc.
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-12 06:03:58
2016-06-12 11:46:05
1. Na jakie stanowisko aplikujesz?
2. Nie ucz się niczego bo nawet z kierunkowym wykształceniem nie dotkniesz rzadnej części
3. Prawdopodobnie na początku będziesz robił za człowieka dbającego o tzw ekspozycje towaru
4. Na rozmowie nie kłam bo to i tak wyjdzie w praniu a jeżeli nagadasz głupot to nie dość że później w pracy zrobisz z siebie pośmiewisko to sklep obciąży Cię kosztami za ewentualne zepsucie czegoś z czym nigdy nie miałeś do czynienia i nie wiesz jak się z tym obchodzić.
5. Módl się o posadę magazyniera w takim sklepie, wygodne stanowisko i relatywnie mało obowiązków.
Inwentaryzacja (liczenie stanu magazynowego), kompletacja i wysyłka zamówień no i prawdopodobnie obsługa programu magazynowego.
6. Jeżeli natomiast dostaniesz posadę konsultanta klienta to nie martw się o wiedzę bo dostaniesz broszurki i z tego będziesz musiał korzystać
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-12 11:49:15
2016-06-13 23:20:44
Proszę o zamknięcie Tematu.
Rozmowa była bardzo udana i łatwa Yell