Pjuzzz UNBAN

2016-05-26 00:22:18
Witam,

Piszę do was z prośbą o Unbana gdyż według mnie zostałem nie słusznie zbanowany. Wiem zaraz kazdy przytoczy mi tu linki do filmiku na którym niby roccat zabija gościa, ale tak nie było gdyż GRAM FER wobec was i nie jest to dla mnie FAN odpalic sie i być pierwszym na liscie. Chciałbym byście mnie odbanowali na ts jak i na serwie gdyż w tej grze nie ma juz praktycznie Polskich serwerów na ktorych było by tyle ludzi. Co do mojego bana na serwerze moje pokazanie Roccata miało miejsce co też oczywiście nagrał kto nagrał ( nie będę rzucać nickami gdyż nie wypada ) i tu też nie bede ukrywać tego ze tak było. Przynaje się tak pokazałem to smieszne GÓWNO zwane Rcc dla czystego smiechu zabawy i kpiny z tego co ludzie nie wymyslą by grac nie czysto i nie fer. Do tego co było wczesniej trafił się jeden bug a poźniej to głupie pokazanie podczas mixa co jedna z osób będąca wówczas w klanie zebrała w jedną bajkę i miała dobry pretekst do wniosków że jestem hax. No ale nie jestem to po prostu czysty przypadek nałożenia sie buga a poźniej pokazania głupiego haxa. Szkoda. Miło mi sie zawsze z wami grało jak i rozmawiało na Ts wiec chciałbym do tego wrócic gdyż zawsze jest wesoło Smile
2016-05-26 09:57:20
Temat przyjęty do rozpatrzenia ^

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2016-05-26 14:33:29
Odpaliłeś to odpaliłeś, nic dodać nic ująć.

,,Praca musi zostać zrobiona,,
2016-05-26 16:37:32
Sorki nie ma szans jak dla mnie,
Nie przemawia do mnie tłumaczenie ,że odpaliłeś się tak dla hecy czy z jakiegokolwiek innego powodu.
Raz to zrobiłeś nie masz czego u Nas szukać ..tyle za siebie
2016-05-28 00:45:22
Według mnie na TSIE może siedzieć jak najbardziej ale na serwerze bana powinien mieć.
Hax to Hax.
2016-05-29 13:06:24
Sam fakt, że pjuzz CAŁY czas gra na waszym serwerze pod innymi nickami a Wy tego nie zauważacie bo gra czysto mówi sam za siebie. Jakby naprawdę chciał grać na roccacie to uprzykrzyłby Wam maksymalnie życie wchodząc co chwilę na innym keyu a uwierzcie mi trochę tych keyów jest.
2016-05-29 13:12:46
Nie chwaląc się mam 10 keyów niebanowanych i co z tego ? Dostanie bana na ip i tyle.

,,Praca musi zostać zrobiona,,
2016-05-29 15:24:41
Nie chodzi o to ile kto ma keyów, chodzi o fakt że gra czysto na serwerze i nikomu nie przeszkadza dopóki ktoś nie domyśli że to pjuz. Wtedy zaczynają się wyzwiska, sarkastyczne odzywki itd
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-29 15:25:51
2016-05-29 22:39:25
Co to wyższych wypowiedzi, Virtzu nie było Cię w klanie za nim to wszystko miało miejsce wiec z czystej uprzejmośći proszę nie udzielaj się Smile

p00pz Ma rację, gram u was czesto a nawet codziennie jeżeli mam chwilę czasu i jak widać nikt się do mnie nie przyczepia bo jak widać gram czysto. I nie mam na celu odpalania czegokolwiek by was denerwowac bo po co nie w tym droga do rozmów.

Ostatnio miała tez miejsce sytuacja zbanowania mnie gdyż zabiłem jednego z waszych klanowiczów i zostałem posądzony o to iż ja to Białyy a następnie zbanowany( to nie było miłe )

A jetake nie bedę sie zagłębiać z Tobą w rozmowę gdyż reprezentujemy trochę inny poziom wychowania, i jesteś po prostu bardzo wyszczekanym i pyskliwym dzieciakiem. Ale dziękuję Ci za podesłanie filmików bo nie muszę ich już szukać.

Pierwszy filmik:
Jest to sytuacja kiedy czekalismy na mixa dość długo wiec postanowiłem poszukać czegoś by się pośmiać i poszydzić z haxów tak popularnych, bo jak można na tym grać. Bardzo to nie uczciwe według mnie, a tym bardziej nie potrafiłbym grać na tym z ludzmi których lubię i szanuję bo fajnie spędza się czasami czas przy kompie smiejąc i grajac wspolnie. POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH Smile

Drugi filmik:
Na wstępie nie jest to żaden miks jak to napisano, tylko zwykła gra na pubie. Nie jest to nic innego jak zwykły bug ( wielu z was jak nie wszyscy wiedzą jaki jest kilkam ) Na tym kilkamie np. nie widac flasha który miał wtedy miejsce. Jak też tego ze miałem kompletnie 'mleko na ryju" . U mnie wyglądało to normalnie. Wiem ze zależy to też czesto od pingu a moj nie przekracza granicy 20 zawsze wacha się od 14-19 wiec jezeli ktos nagrywa z pingiem 60-80 jest inaczej, inna realistyka gry. WIelu graczy z APACHE swego czasu stwierdziło to ze to zywkły bug i olało temat, też tak uważam gdyż KILLKAM na serwie czesto szfankuje i nie raz nie pokazuje nawet ostatniego zabicia tylko bezsensowne bieganie po mapie innej nie zabijajacej osoby.

Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz poprośić o UNBANA i proszę też o wyrozumiałe podeście do sprawy i tego co napisałem. Szczególnie tych ktorych poprosiłem o nie udzielanie się.

Pozdrawiam Całe Apache i wszystkich graczy. Miłej gry. Powodzonka Smile Smile
2016-05-30 22:15:07
Dzisiejszego dnia odbyło się zebranie seniorów klanu. Na którym zapadłą decyzja o podtrzymaniu bana.Dałeś się poznać jako miły i normalny człowiek na serwerze jak i na Ts, lecz chwila w której odpaliłeś -przekreśliła możliwość gry na naszym serwerze. Pozdrawiam


"Każdy jest kowalem swego losu"

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
Wątek zamknięty.