ciaciu unban

2016-05-16 22:15:50
siema chlopaki, czuje sie delikatnie pokrzywdzony, zostalem zbanowany nieuczciwie, podeslalem cala paczke z demkami do przejrzenia z filmiku na ktorym kilku waszych 'klanowiczow' a w zasadzie 'ex-klanowiczow' oskarzalo mnie o haxy, zalaczylem jeszcze za prosba ktoregos z adminow demka z meczy ktore gralismy razem i nikomu nie chcialo sie nawet ich przejrzec zeby miec jakiekolwiek roeznanie o sytuacji, a w odpowiedzi uzyskalem screena z filmiku na youtube i czerwonymi koleczkami narysowanymi w paincie przez najwiekszego manipulanta druzyny, ktory ciagle staral sie o bana dla mnie, jak i z reszta podejrzewa o oszustwa i obraza wiekszosc graczy przeciwko ktorym nie daje sobie rady... slaba taka zabawa w mydlenie oczu innym i moim skromnym zdaniem nikomu nic strasznego nie zrobilem, zaden ze mnie toxic, nikogo nie oszukalem, nie obrazilem, w porzadku jestem dla kazdego kto jest w porzadku do mnie. chcialbym aby kilka osob wypowiedzialo sie cos na ten temat zebym mial jakiekolwiek pojecie o co w tym wszystkim chodzi bo ta sytuacja moim zdaniem to jeden wielki zart
2016-05-16 23:14:29
Gram z ciaciem mixy itp. od dłuższego czasu i nigdy nie zauważyłem jakichkolwiek "dziwnych" akcji, które mogłyby świadczyć o używaniu cheatów i nadal uważam, że jest on w 100% czysty. Grał on na w przeszłości na lanie i wątpię, aby potrzebował się odpalać, aby dorównać umiejętnościami graczom na serwerze publicznym.
2016-05-16 23:45:33
Nie znam sprawy. Mogę prosić jakieś linki do filmików, demek, komentarzy innych z ekipy itp?
Kiedy był ban, za co konkretnie i kto go dał ?
2016-05-17 00:49:01
trzymaj taka mala popisowe, chodzilo o fragi z ktoregos z fragshow z mojego kanalu, wszystkie demka masz u chlopakow z apache, uploadowalem je jakis miesiac temu, komentarzy zadnych nie posiadam, dlatego tez prosze zeby kazdy powiedzial cos od siebie, ban od coliego on dobrze wie o co chodzi i kto mu nawinal makaron na uszy Yell
2016-05-17 01:15:40
Co do sprawy bana to nic o tym nie wiem ale Twoje akcje są tak chore że nie potrafię tego ogarnąć... no jak.... ja nie wiem...
2016-05-17 02:13:01
nie mam z czego sie tlumaczyc, wiec nie chce wymyslac na sile jakis bajek tylko po to zebym mogl spokojnie pograc ze znajomymi, nie oszukujmy sie jest to chyba jedyny polski serwer na ktorym normalnie mozna sobie popykac i zawsze jest ktos online, tylko na tym mi zalezy, wszystkie demka macie jak znajdziecie cokolwiek na mnie wtedy nic nie bede mial do powiedzenia, ale jak dotychczas mysle ze nic zlego nie zrobilem a niektorzy z druzyny nie potrafia zniesc porazki i graja troche nie fair lecac tym samym w kulki pelna para szukajac dziury w calym. udostepnilem wam wszystko co chcieliscie, nagralem demka z meczy jak prosiliscie ale chyba nie mieliscie czasu nawet na to zeby rzucic okiem, nie wazne ... nie chce zgrywac niewiadomo kogo ale troche gram w ta gre, niektore magiczne sztuczki znam, niektorych jeszcze nie, w kazdym razie co by nie bylo licze na rowne traktowanie, a nie objecie immunitetem niektorych czlonkow teamu i dalej niech sie dzieje co chce
2016-05-17 20:14:10
Temat przyjęty do rozpatrzenia.
pozdrawiam....

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
2016-05-19 07:31:20
Poruszymy sprawę na Zebraniu.
Jestem za tym żeby ban pozostał.
2016-05-19 15:39:20
Ja uważam że dopóki na naszym serwerze nie pojawią się przypadki łamania zasad przez wnioskodawce to nie powinniśmy go banować.
Chyba że miało to już miejsce.
2016-05-30 22:17:08
Dzisiejszego dnia odbyło się zebranie seniorów klanu. Na którym zapadła decyzja - unnban.

„Nigdy nie zostawiam Swoich”
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-12 17:23:29
Wątek zamknięty.